Informacija

Trumpas dosjė apie sporto šaką:

Treniruotės vyksta Sporto centro salėje, esančioje S.Daukanto g.18.

Jas lankyti kviečiami bet kokio amžiaus savivaldybės moksleiviai.

Treneriai - Darius Gabuževičius, Saulius Vikertas, Vitas Kirtiklis.

Dėl treniruočių kreiptis:

tel. 8 686 37142 (Darius),  8 687 79393 (Saulius), 8 686 59460 (Vitas).

Atmintinė

  • Amžius Bet kokio amžiaus
  • Treneriai 3
Registracija

2019 m. LFF U-11 “Wellkid lygos” Lietuvos vaikų 7×7 Pietų regiono futbolo pirmenybės

Nuostatai

Tvarkaraštis

Treneris – Vitas Kirtiklis

Nuostatai

Turnyrinė lentelė

VietaKomandaRng.Prg.Lyg.Prl.+Skrt.Tšk.
1Kazlų Rūdos SC “Šilas”651046103616
2Prienų KKSC41121724-74
3Kybartų “Sveikata”4004534-290

tarpusavio susitikimai

Nuostatai

Turnyrinė lentelė

VietaKomandaRng.Prg.Lyg.Prl.+Skrt.Tšk.
1Jonavos “Jonava A”54102571813
2Kazlų Rūdos SC “Šilas”641126121413
3Kaišiadorių ŠSPC-“Baltai”5104821-133
4Jonavos “Jonava B”61051332-193

tarpusavio susitikimai

Treneris – Vitas Kirtiklis

Nuostatai

Tvarkaraštis

Turnyrinė lentelė

VietaKomandaRng.Prg.Lyg.Prl.+Skrt.Tšk.
1Kazlų Rūdos SC “Šilas”65011841415
2Trakų KKSC65012071315
3Druskininkų SC63121871110
4Prienų “Prienai”6312139410
5Kaišiadorių “Baltai”63032211119
6Vilkaviškio SM6105419-153
7Kybartų “Sveikata”6006038-380

Turnyrinė lentelė:

VietaKomandaRng.Prg.Lyg.Prl.+Skrt.Tšk.
1Kazlų Rūdos SC “Šilas”650137152215
2Kaišiadorių “Baltai”650147173015
3Alytaus SRC6303262429
4Prienų “Prienai 05”63034029119
5Druskininkų SC62044523226
6Prienų “Prienai 06”62041553-386
7Kybartų “Sveikata”60061263-510

Treneris – Darius Gabuževičius

Turnyrinė lentelė

VietaKomandaRng.Prg.L.bP.bPrl.+Skrt.Tšk.
1Kauno SM “Tauras B”141100348192933
2Kazlų Rūdos SC “Šilas”141010354272732
3Vilniaus FK “Panerys”-SK “Polonija”13721334191526
4Jonavos FK “Jonava”1470163130122
5Visagino sporto centras1461073544-920
6Alytaus SRC-FK “Vidzgiris”1340182938-913
7Kėdainių FK “Nevėžis”1421292044-2410
8Panevėžio FA-FK “Panevėžys B”1421210939-309

tarpusavio susitikimai

Treneris – Darius Gabuževičius

SUAUGUSIŲ  FUTBOLAS

VietaKomandaRng.Prg.Lyg.Prl.+Skrt.Tšk.
1Kazlų Rūdos “Šilas”24191492266658
2Panevėžio “Aukštaitija”22154390286249
3Panevėžio “Panevėžys B”19113550252536
4Kauno “Kauno Žalgiris B”15112257233435
5Vilniaus “Viltis”19104551371434
6Marijampolės “Marijampolė City”177643427727
7Kybartų “Sveikata”208393834427
8Vilniaus “Ateitis”1682650331726
9Vilniaus “Tera”2052134266-2417
10Alytaus “Vidzgiris”2051143769-3216
11Utenos “Utenis”2244142567-4216
12Kėdainių “Nevėžis B”1531113374-4110
13Marijampolės “Sūduva B”21211821111-907

Kazlų Rūdos “Šilo” suaugusiųjų komandos treneris – Saulius Vikertas

vietakomandasuž.perg.lyg.pral.įm.įv.pr.įv.įv.sk.taškai
1Kauno “Hegelmann Litauen”25202387285962
2Kazlų Rūdos “Šilas”25192470343659
3Kybartų “Sveikata”24171669313852
4Kėdainių “Nevėžis B”241311070462440
5Vilniaus “Viltis”2410684133836
6Marijampolės “Sūduva B”241121170492135
7Vilniaus “Ateitis”241041064501434
8Vilniaus “Baltijos Futbolo Akademija”24102124658-1232
9Kauno “Kauno Žalgiris B”2484125265-1328
10Jonavos “Jonava B”2466123962-2324
11Alytaus DFK “Dainava B”2462165366-1320
12Vilniaus “Panerys”24601830136-10618
13Vilniaus “Tera”2442182861-3314

tarpusavio susitikimai

Kazlų Rūdos “Šilo” suaugusių komandos treneris – Saulius Vikertas

Nuostatai (2019-12-02)

Tvarkaraštis  (2019-12-02)

Komandų sudėtys:

Kazlų Rūdos “Artistai”

Vilkaviškio “Bruklinas”

Marijampolės “Eurostandartas”

Kazlų Rūdos “Kazlų Rūda B”

Kazlų Rūdos “Kazlų Rūda”

Marijampolės “Šešupė” 

Kauno “Tauras”

Marijampolės raj. “Tautkaičiai”

Kalvarijos “Tornado”

Turnyrinė lentelė

VietaKomandaRng.Prg.Lyg.Prl.+Skrt.Tšk.
1Kazlų Rūdos “Kazlų Rūda”871065125322
2Vilkaviškio “Bruklinas”871069214822
3Kazlų Rūdos “Kazlų Rūda B”850345301515
4Kazlų Rūdos “Artistai”850345351015
5Kalvarijos “Tornado”841353401313
6Marijampolės “Šešupė”82243055-258
7Marijampolės “Eurostandartas”82154053-137
8Marijampolės raj. “Tautkaičiai”81072049-293
9Kauno “Tauras”80083192-610

žaidėjų statistika (2020-02-13)

Salės futbolas:
2009 m.: 1. SAVI  2. SC JAUNIMAS  3. NAUJI NAMAI lentelė
2010 m.: 1. SAVI  2. SENIAI  3. ANTANAVAS lentelė
2011 m.: 1. SENIAI  2. ANTANAVAS  3. NAUJI NAMAI lentelė

2012 m. 1. SENIAI  2.  SAVI  3. DALYVIAI lentelė

2013 m. 1. SENIAI  2.  SAVI  3. VILKAVIŠKIO “ŠIRVINTA” lentelė

2014 m. 1. VILKAVIŠKIO “ŠIRVINTA”  2. SAVI  3. SENIAI lentelė

2015 m. 1. SAVI  2. VILKAVIŠKIO “ŠIRVINTA”  3. SENIAI lentelė

2016 m. 1. VILKAVIŠKIO “BRUKLINAS”  2. SENIAI  3. KALVARIJOS “TORNADO” lentelė

Futbolas 7×7:
2009 m.: 1. SAVI  2. SENIAI  3. JAUNOJI SŪDUVA lentelė
2010 m.: 1. BAGOTOJI  2. SAVI  3. ANTANAVAS lentelė

2011 m.: 1. SENIAI  2. SAVI  3. DALYVIAI lentelė

2012 m. Kazlų Rūdos”Šilas” – 4 vieta Lietuvos futbolo II lygos Pietų zonos pirmenybėse 
lentelė

2013 m. Kazlų Rūdos “Šilas” – 4 vieta Lietuvos futbolo pirmenybių I lygoje

lentelė

2014 m. Kazlų Rūdos “Šilas” – 6 vieta Lietuvos futbolo pirmenybių I lygoje

lentelė

2015 m. Kazlų Rūdos “Šilas” – 4 vieta Lietuvos futbolo pirmenybių I lygoje

lentelė

2015 m. Kazlų Rūdos “Šilas-2” – 9 vieta Lietuvos futbolo II lygos Pietų zonos pirmenybėse

lentelė

2016 m. Kazlų Rūdos “Šilas” – 1 vieta Lietuvos futbolo pirmenybių I lygoje

lentelė

2016 m. Kazlų Rūdos “Šilas-2” – 8 vieta Lietuvos futbolo II lygos Pietų zonos pirmenybėse

lentelė

Sporto šakos

Sveikatingumas

Šiuolaikiniai šokiai

Badmintonas

Dziudo