Informacija

Trumpas dosjė apie sporto šaką:

Treniruotės vyksta Ąžuolų Būdos daugiafunkciniame centre. Dėl treniruočių teirautis tel. 8 685 49283 (Giedrius Gorianovas); 8 623 70604 (Gediminas Akelaitis).

2018 m. stipriausio moksleivio ir jaunuolio varžybos:

 

Atmintinė

  • Tel. nr. 8 685 49283
  • Treneris Giedrius Gorianovas
  • Tel. nr. 8 623 70604
  • Treneris Gediminas Akelaitis
Registracija

2018 m. stipriausio moksleivio ir jaunuolio varžybos:

Varžybų nuostatai ir programa

2018 m.  I,II, III, IV etapo

rezultatai

 

2018 m turnyrinė lentelė (moksleiviai)

nrvardas pavardėI etapasII etapasIII etapasIV etapasiš viso
  taškaitaškaitaškaitaškaitaškai
1Simonas Valaitis3130,531,538131
2Egidijus Bindokas3741,53645159,5
3Deividas Lukoševičius392326,538,5127
4Eimantas Vosylius19,500019,5
5Lukas Lemežis3933,535,539,5147,5
6Tomas Kopūstinskas18,519,517,52681,5
7Paulius Bulota3243,539,531146
8Deividas Sarpalius3635320103
9Džiugas Šimonis032,531,5064
10Tomas Lemežis1811202776

2018 m turnyrinė lentelė (jaunuoliai)

nrvardas pavardėI etapasII etapasIII etapasIV etapasiš viso
  taškaitaškaitaškaitaškaitaškai
1Egidijus Sultonas26434339151
2Vytautas Pimpička1500015
3Adomas Markevičius3000030
4Mantas Bučinskas22,5035057,5
5Mantas Barauskas22,5030052,5
6Evaldas Vosylius26,5363741140,5
7Haris Lukoševičius38434145167
8Raimedas Čebanauskas42460088
9Evaldas Anuškevičius2200022
10Mangirdas Vainoras30,5323945146,5

2017 m turnyrinė lentelė (moksleiviai)

nrvardas pavardėI etapasII etapasIII etapasIV etapasiš viso
  taškaitaškaitaškaitaškaitaškai
1Lukas Lemežis464242,549,5180
2Simonas Valaitis342304198
3Eimantas Vosylius34033067
4Džiugas Šimonis4000040
5Paulius Bulota444647,541178,5
6Modestas Maliauskas4029,54041150,5
7Deividas Lukoševičius4321,53739,5141
8Raimedas Čebanauskas55595055219
9Ovidijus Banišauskas0330033
10Deividas Sarpalius03204880
11Evaldas Anuškevičius04246088
12Deividas Bosas04744091

2017 m turnyrinė lentelė (jaunuoliai)

nrvardas pavardėI etapasII etapasIII etapasIV etapasiš viso
  taškaitaškaitaškaitaškaitaškai
1Egidijus Sultonas44404043167
2Haris Lukoševičius41485049188
3Evaldas Vosylius35373945156
4Mantas Barauskas24,5303319106,5
5Mangirdas Vainoras31,5414448164,5
6Tomas Pečkys24,500024,5
7Linas Pečkys3400034
8Šarūnas Kazla38,548,50087
9Bartas Gelgotas2700027
10Vytautas Pimpička2535,539099,5
11Evaldas Lukoševičius0035035

2016 m. turnyrinė lentelė (moksleiviai)

vietavardas pavardėI etapasII etapasIII etapasIV etapasiš viso
  taškaitaškaitaškaitaškaitaškai
1Deividas Lukoševičius12121423,561,5
2Lukas Lemežis22272430103
3Modestas Maliauskas1818252687
4Mantas Kasakaitis2600026
5Adomas Markevičius323629097
6Egidijus Sultonas34363637143
7Mantas Barauskas30213333117
8Paulius Bulota16262222,586,5
9Raimedas Čebanauskas35423738152

2016 m. turnyrinė lentelė (jaunuoliai)

vietavardas pavardėI etapasII etapasIII etapasIV etapasiš viso
  taškaitaškaitaškaitaškaitaškai
1Haris Lukoševičius28,5343234,5129
2Evaldas Vosylius21282830107
3Linas Pečkys27,5333631,5128
4Vytautas Pimpička17002542
5Gediminas Akelaitis2200022
6Bartas Gelgotas1625192989
7Šarūnas Kazla313034095
8Povilas Jaras1700017

2015 m. turnyrinė lentelė (moksleiviai)

eilvardas pavardėI etapasII etapasIII etapasIV etapasiš viso
nr taškaitaškaitaškaitaškaitaškai
1Mantas Kasakaitis3830,53137136,5
2Adomas Markevičius2544,53343145,5
3Edvinas Pivnickas14180032
4Mantas Barauskas33017,5050,5
5Paulius Bulota13,52119,52579
6Martynas Ašmenskas2830,527085,5
7Egidijus Sultonas27,530,53236126
8Raimundas Pečiulaitis28273128114
9Germantas Verkis3727,53133128,5
10Povilas Jaras3140,54843162,5

2015 m. turnyrinė lentelė (jaunuoliai)

eilvardas pavardėI etapasII etapasIII etapasIV etapasiš viso
nr taškaitaškaitaškaitaškaitaškai
1Vilius Staneika26292919103
2Evaldas Vosylius17,516,5142169
3Gediminas Pečkys14,519182374,5
4Vytautas Pimpička1215,5181762,5
5Gediminas Akelaitis2020211879
6Bartas Gelgotas1500015

ARCHYVAI: 

Sporto šakos

Sveikatingumas

Šiuolaikiniai šokiai

Badmintonas

Dziudo